Розсекречено пристрої, які Apple випустить наступного року

Розсекречено пристрої, які Apple випустить наступного року

До кінця цього року ще далеко, а сама Apple ще навіть не випустила iPhone 15. Проте в мережі вже з'явилася інформація про продуктову лінійку корпорації на 2024 рік. Даними поділився Марк Гурман з Bloomberg, прогнози якого щодо Apple завжди відрізняються вражаючою точністю.

Отже, ось що Apple випустить наступного року.

Vision Pro. Гарнітура доповненої та візуальної реальності почне продаватися у І кварталі 2024 року. У найближчому майбутньому продукт навряд чи принесе багато виручки, проте він допоможе залучити до роздрібних магазинів Apple більше користувачів, які захочуть подивитися за «диво». Далеко не всі куплять Vision Pro, але багато хто захоче придбати щось інше.

Apple Watch Series X. Наступного року лінійка розумного годинника Apple відзначить 10-річний ювілей. Новий годинник нарешті отримає оновлений дизайн і нові функції, пов'язані з фіксацією параметрів здоров'я. Але тонометра та неінвазивного глюкометра не варто чекати раніше 2025 року.

iPad Pro. Обидві моделі планшета з 11- та 13-дюймовим дисплеєм отримають матриці OLED. Також оновиться чохол-клавіатура Magic Keyboard, у конструкції якого з'явиться більше металу у стилі MacBook.

Всі комп'ютери протягом 2024 перейдуть на процесори Apple M3.

iPhone 16 уперше за довгі роки отримають дисплеї збільшеної діагоналі. Очікується, що iPhone 16 Pro замість 6,1-дюймової матриці буде оснащуватися екраном з діагоналлю 6,2 або 6,3 дюйми, а матриця iPhone 16 Pro Max зросте до 6,9 дюйми.

Штучний інтелект. За словами Марка Гурмана, це буде ключовим напрямком для Apple наступного року. Компанія вже активно працює над ІІ, який усередині корпорації називають Apple GPT. Особливо активно ІІ буде використовуватися в електроніці, що носиться. Ймовірно, Apple планує, що ІІ зможе замінити користувачам особистого тренера.