Розсекречено головну особливість iPhone 16 Pro Max

Розсекречено головну особливість iPhone 16 Pro Max

Уже у вересні 2024 року, тобто буквально через півроку, відбудеться офіційна презентація нових мобільних пристроїв компанії Apple, а флагманською моделлю в новому модельному ряду стане iPhone 16 Pro Max. Новинка працюватиме під управлінням операційної системи iOS 18 від самого початку, а також отримає низку важливих особливостей, серед яких опиняться найбільш технічно просунутий процесор, інтерфейс USB Type-C, поліпшені динаміки і деякі інші нововведення. Проте в новому мобільному пристрої “яблучна” корпорація вважала за необхідне зробити наголос на головній особливості новинки, якою виявиться камера. У новому телефоні вона виявиться ще більшою за своїми габаритами, ніж у нинішньому iPhone 15 Pro Max, де вона отже займає чи не п’яту частину від усієї задньої частини смартфона.

Згідно з розсекреченими даними від одразу кількох надійних джерел, новинка в особі Apple iPhone 16 Pro Max зможе приємно порадувати всіх і кожного, хто зможуть дозволити собі її покупку, фотокамерою на 48 Мп. За своїми розмірами вона виявиться на 12% більшою ніж у моделі попереднього покоління, а складуть її розміри 1/1,14 дюйма проти 1/1,28 дюйма. У своєму флагманському смартфоні виробник застосував передовий оптичний сенсор Sony IMX903, багаторівневу систему лінз і, крім того, новітній 14-бітний ЦАП останнього покоління з системою подвійного перетворення коефіцієнта посилення (DCG). Для всіх простих користувачів це означає, що майже напевно на момент свого виходу на ринок новий флагман Apple виявиться найкращим камерофоном у своєму роді.

У нинішньому iPhone 15 Pro Max встановлена, за даними безлічі різних досліджень, найкраща камера серед усіх смартфонів. Вона забезпечує приголомшливо високу якість знімків і записуваних відео, до якого іншим мобільним пристроям ще далеко. Однак, безумовно, оскільки об’єктивних критеріїв для порівняння камер не існує, будь-які подібні порівняння не можна назвати об’єктивними. Проте Apple докладає всіх зусиль заради того, щоб iPhone 16 Pro Max став смартфоном мрії для всіх тих, хто хоче купити телефон з найкращою камерою. Саме фотокамера новинки з можливістю, звісно ж, знімати у фотоматі RAW, виявиться головною і ключовою особливістю нового мобільного пристрою, якому також приписують підтримку більш швидкої зарядки порівняно з іншими, оновлений зовнішній вигляд і, крім того, зменшення розміру вирізу в екрані для фронтального фотомодуля і датчики, необхідні для роботи системи Face ID.

Источник: itechua.com