Розробники з Китаю закликали людство боротися зі штучним інтелектом, щоб захистити власне майбутнє

Розробники з Китаю закликали людство боротися зі штучним інтелектом, щоб захистити власне майбутнє

На нещодавній Всесвітній конференції з питань штучного інтелекту (WAIC) в Шанхаї Китай оприлюднив офіційну Шанхайську декларацію про глобальне управління штучним інтелектом. У документі містяться перші офіційні керівні принципи для штучного інтелекту, що закликають до міжнародної співпраці для гарантування безпеки та ефективного використання цієї технології.

Головна мета декларації - спрямувати розвиток штучного інтелекту на благо людства. На відкритті конференції секретар комітету Комуністичної партії Китаю в Шанхаї Чень Цзінін заявив: «Ми з нетерпінням чекаємо на позитивні відповіді урядів, науково-технічної спільноти, промисловості та всіх зацікавлених сторін, щоб ми могли спільно просувати штучний інтелект на благо людства».

Декларація закликає до активного розвитку досліджень і технологій у різних сферах, включаючи охорону здоров’я, освіту, транспорт та інші галузі. Вона також наголошує на необхідності захисту приватного життя, а також розробки надійних і контрольованих технологій штучного інтелекту.

Документ підкреслює важливість міжнародного співробітництва та відкритого обміну знаннями для досягнення високоякісного розвитку штучного інтелекту. Крім того, він містить положення про етичні стандарти та норми для запобігання зловживанням технологіями штучного інтелекту.

Источник: noworries.news