Розкладний телефон серії Huawei Nova може вийти на початку наступного місяця

Розкладний телефон серії Huawei Nova може вийти на початку наступного місяця

Раніше повідомлялося, що Huawei працює над фірмовим складним телефоном Nova. Згідно зі звітом «Science and Technology Innovation Board Daily», люди, знайомі з розробкою, підтвердили існування телефону. Як повідомляється, телефон раніше був запланований на випуск минулого місяця, але з певних причин його відклали. Тепер інсайдери Huawei виявили, що Huawei випустить розкладачку під брендом Nova на початку серпня цього року.

Розкладачка серії Nova буде доступнішою за Huawei Pocket 2

Повідомляється, що зовнішній екран телефону-розкладачки серії Nova буде покращений порівняно з цьогорічним Huawei Pocket 2. Якщо говорити про ціну телефону, то вона буде вищою, ніж у попередніх моделей серії. Однак, оскільки новий телефон-розкладачка буде частиною серії Nova, він буде порівняно доступнішим, ніж пристрої серії Pocket.

Хоча про внутрішні характеристики пристрою відомо небагато, ми можемо отримати уявлення про те, чого очікувати від Huawei Pocket 2, який був представлений у лютому цього року.

Телефон пропонує чотири камери (50 МП+8 МП+12 МП+2 МП) на задній панелі разом із круглим зовнішнім дисплеєм у двох круглих кільцях. 8-мегапіксельний — це 3-кратний телефото з діафрагмою f/2.4 і OIS. Pocket 2 оснащено петлею, яка зменшує складки на 62%.

Що стосується продуктивності, кажуть, що телефон оснащений власно розробленим чіпсетом Kirin 9000s, який також підтримує двостороннє супутникове підключення. Всередині є акумулятор ємністю 4520 мАг, який підтримує дротову швидку зарядку потужністю 66 Вт і швидку бездротову зарядку потужністю 40 Вт.

Источник: portaltele.com.ua