Росіяни, які ховалися від мобілізації у Грузії, почали тікати додому

Після того, як у столиці Грузії Тбілісі почалися протести через скандальний закон про іноагентів, із країни почали тікати росіяни. Громадяни держави-агресора, які приїхали у Грузію після початку повномасштабної війни РФ проти України, вирішили, що тепер вдома їм буде безпечніше.

Цікаво, що назад до Росії їдуть не лише жінки, а й чоловіки, які ховалися у Грузії від мобілізації на так звану спецоперацію. Через великий потік машин перед контрольно-пропускним пунктом на грузинсько-російському кордоні виник великий затор.

У чатах для росіян у Грузії втікачі питали, чи випустять назад до РФ людей із боргами. Вони також масово цікавилися тим, наскільки багато машин зараз зібралося на кордоні і чи потрібно для в'їзду до Росії, щоб на авто були зимові шини.

Росіяни так поспішали залишити протестну Грузію, що навіть виїжджали на зустрічну смугу руху, чим лише ускладнювали ситуацію на дорозі.

Проте російська журналістка Ксенія Собчак переконана, що насправді ситуація перебільшена.

«А от чего именно эти люди, уехавшие от мобилизации и войны, бегут теперь? Там что, были погромы русских лавок на фоне протестов? Русских бариста загоняли на крыши кофеен? В веган фрик кафе vol.3 побили окна? Обрили какую-нибудь русскую феминистку? Может быть русских кидали на штыки грузинской полиции, выбивали им дверь при штурме парламент? Нет. Ничего. Это был грузинский протест против грузинской власти внутри грузинской страны. Уровень нелюбви к нашим дорогим соотечественникам от этого не изменился ни в какую сторону», – написала Собчак.

Вона додала, що затори на кордоні утворилися тому, що напередодні він був закритий через погані погодні умови.

Источник: glavcom.ua