Росія постійно модернізує ракети Х-101 — розбір військового оглядача

РФ постійно проводить модернізацію ракет Х-101, які були залучені в масованій атаці на Київ 8 липня, й вони вважаються досить точними. Про це сьогодні, 10 липня, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів військовий оглядач Денис Попович.

Він заявив, що той ракетний удар, який росіяни завдали по Києву, був призначений для того, щоб пробити систему ППО.

“Жоден зенітно-ракетний комплекс не здатний забезпечити стовідсоткове ураження цілі для ракет і взагалі стовідсоткове покриття. Навіть у ТТХ, у технічних даних, виробником закладається можливість того, що на 100% не буде збито повітряну ціль. Тобто, коли ми говоримо про такі системи, як NASAMS, Patriot, IRIS-T, то там імовірність ураження однією зенітною ракетою повітряних цілей — 80%. Але ми бачимо, що навіть на рівні виробника закладається ймовірність того, що ціль за якихось умов не буде уражена. Тому це потрібно приймати як даність й враховувати таку ймовірність, використовувати бомбосховища та дбати про власну безпеку”, — сказав Попович.

Військовий оглядач підкреслив, що ракета Х-101 зараз активно модернізується Росією.

“Вони туди роблять подвійну боєголовку, подвійного підриву, яка може мати, зокрема, і касетну бойову частину, тобто розліт вражаючих елементів. Таким чином, досягається найбільше ураження живої сили, тобто це проти мирних громадян усе робиться. Вона вважається досить точною, вважається найбільш, скажімо так, просунутою російською крилатою ракетою”, — пояснив Попович.

У нього немає сумнівів, що дитяча лікарня “Охматдит” у Києві від початку була метою ракетної атаки росіян.

“Вони завели в її мізки, в її мікросхеми саме параметри об’єкта “Охматдит”. І удар було завдано саме туди, куди вони планували. Тут двох думок бути не може”, — заявив Попович.

Источник: uatv.ua