Рожеволоса ШІ-модель заробляє до 10 000 євро на місяць

Рожеволоса ШІ-модель заробляє до 10 000 євро на місяць

Рубен Крус, дизайнер та засновник модельної агенції The Clueless, розробив віртуальну дівчину, яка приносить йому тисячі євро на місяць. «Дівчину» звуть Айтана, і вона, на думку дизайнера та його клієнтів, позбавлена недоліків, властивих живим моделям.

Айтан заробляє в середньому 1000 євро за рекламу. Наприклад, нещодавно вона стала обличчям Big, компанії із виробництва спортивних добавок. Крім того, 25-річна рожеволоса “модель” з Барселони також “завантажує” свої фотографії в нижній білизні на Fanvue – платформу, схожу на OnlyFans. За кілька місяців їй вдалося набрати понад 121 000 передплатників у Instagram, а її фотографії зібрали тисячі переглядів і реакцій. Айтан навіть отримує особисті повідомлення від знаменитостей, які часто навіть не підозрюють, що вона не справжня людина.

Screenshot_1381.jpg (108 KB)

«Ми створили її, щоб врятувати згасаючу агенцію і не залежати від інших людей, які мають его, манію або просто хочуть заробити нереалістичні гроші за позування», — каже її творець.

У середньому модель заробляє від 3000 до 10000 євро.

Щотижня команда The Clueless проводить зустрічі, щоб створити життя Айтани. Вони вирішують, чим вона займатиметься протягом тижня, які заклади та заходи відвідає та які фотографії будуть завантажені, щоб задовольнити інтерес передплатників, які прагнуть дізнатися про неї більше. Але тут немає фотосесій, зміни гардеробу та підстроювання під графік моделі. Просто колаборація штучного інтелекту та експертів з дизайну, які використовують Photoshop, щоб дозволити моделі «провести вихідні», наприклад, у Мадриді. Такі нині часи.

Источник: tehnofan.com.ua