Робот-гуманоїд очолив відому польську компанію з виробництва напоїв

Робот-гуманоїд очолив відому польську компанію з виробництва напоїв

Експериментальним виконавчим директором Міку призначли у серпні минулого року.

Робот з іменем Міка, заснований на сучасних технологіях штучного інтелекту, готова працювати 24/7, щоб реалізувати стратегічні цілі компанії.

У відеоінтерв’ю для Reuters Міка розповіла, що завдяки своїм ШІ-здібностям вона здатна працювати безперервно, приймаючи виважені рішення на основі глибокого аналізу даних. Основна її мета – підтримувати ефективність бізнесу, зокрема шляхом вибору дизайнерів для пляшок рому та пошуку потенційних клієнтів.

«Мій процес прийняття рішень ґрунтується на широкому аналізі даних та узгодженні зі стратегічними цілями компанії, — сказала вона. — Він позбавлений особистої упередженості, що забезпечує об’єктивний і стратегічний вибір, який відповідає найкращим інтересам організації».

Міка відрізняється від інших роботів своєю здатністю до об’єктивного прийняття рішень, яке не залежить від людських емоцій та упереджень. Ця нейтральність робить її цінним активом для компанії.

Проте її поява на цій посаді не означає, що людський фактор в Dictador відійде на другий план. Як підтвердив європейський президент Dictador Марек Шолдровскі, люди продовжать приймати головні рішення, зокрема ті, що стосуються найму співробітників чи звільнень.

Міка також активно працює над реалізацією проєктів, пов’язаних з блокчейн-технологією, в тому числі керуванням колекцією NFT і спілкуванням з DAO-спільнотою.

Цікаво, що Міка була розроблена Hanson Robotics – тією самою компанією, яка представила світу робота Софію, яка швидко стала зіркою медіа завдяки своїм інтерв’ю та комунікативним здібностям. Втім, розробники кажуть, що Міка є більш досконалою версією робота зі штучним інтелектом Софії.

Источник: psm7.com