Ринкова вартість криптовалютних активів за місяць втратила 800 млрд. доларів

Романов Роман
Ринкова вартість криптовалютних активів за місяць втратила 800 млрд. доларів

Ринкова вартість криптовалютних активів за минулий місяць втратила майже 800 мільярдів доларів, а у вівторок сягнула мінімуму в 1,4 трильйона доларів, за даними сайту CoinMarketCap, оскільки кінець легкої монетарної політики зменшує апетит до ризикових активів.

Біткойн, який становить майже 40% ринку криптовалют, досяг 10-місячного мінімуму у вівторок, перш ніж підскочити до 31 450 доларів, лише через шість днів після досягнення 40 000 доларів. Це було більш ніж на 54% нижче історичного максимуму від 10 листопада в 69 000 доларів США.

03cdd29d-c3f3ffb95fe122ced088cd0b805e7c32.jpg (67 KB)

Ціни на цифрові активи впали, що відображає падіння цінних паперів через побоювання агресивного підвищення процентних ставок по всьому світу, щоб запобігти інфляції, що існувала протягом десятиліть.

Високотехнологічний Nasdaq (IXIC) впав на 28% від рекордного максимуму листопада 2021 року. За даними CoinMarketCap, загальна ринкова вартість криптовалют становила 2,2 трильйона доларів на 2 квітня, що значно перевищує історичний пік у 2,9 трильйона доларів на початку листопада.

«Біткойн залишається тісно пов’язаним із ширшими економічними умовами, які припускають, що попереду шлях, на жаль, може бути складним, принаймні на даний момент», – сказав постачальник даних блокчейну Glassnode.

Ознаки слабкості стейблкоїнів, як правило, більш безпечної криптовалюти, ще більше налякали інвесторів.

TerraUSD, четвертий за величиною стейблкоїн у світі, втратив третину своєї вартості у вівторок, оскільки втратив прив'язку до долара.

Незважаючи на падіння цін на біткойн, кошти та продукти, пов’язані з ним, минулого тижня отримали прибуток у розмірі 45 мільйонів доларів, оскільки інвестори скористалися слабкістю ціни, повідомляє менеджер цифрових активів Coinshares у звіті, опублікованому в понеділок.

«Величезна кількість ліквідності призвела до зростання деяких із цих криптовалют», — сказав Себастьєн Галі, старший макростратег Nordea Asset Management.

Він очікує, що криптовалюти, також пов’язані з акціями з високим темпом зростання, будуть під тиском, оскільки кілька центральних банків посилять власну монетарну політику.

За матеріалами: Reuters