Ринкова капіталізація Apple знову перевищила три трильйони доларів

Ринкова капіталізація Apple знову перевищила три трильйони доларів

Ринкова капіталізація Apple вперше з серпня 2023 року перевищила $3 трлн на тлі зростання її акцій на 2% до $193,42 за одиницю. На думку фінансових аналітиків, цей результат є ознакою стійкості Apple, адже навіть незважаючи на те, що компанія скорочує загальну кількість своїх акцій за допомогою зворотного викупу, ціна акцій цього року зросла більш ніж на 48 %.

У 2023 фінансовому році, що починається в жовтні, загальний дохід Apple склав $383,29 млрд, що приблизно на 3% менше, ніж роком раніше. Ринкова вартість компанії офіційно наближалася до позначки $3 трлн у грудні 2022 року та перевищувала цей рубіж у червні 2023 року. Акції Apple досягли свого історичного максимуму 31 липня, на сьогоднішній день Apple залишається найдорожчою публічною компанією США.

У листопаді Apple попередила, що не очікує зростання річного виторгу в найважливішому грудневому кварталі, який є першим повним кварталом з продажами iPhone 15. Наступного року Apple випустить гарнітуру віртуальної реальності Vision Pro, свою першу велику обчислювальну платформу з моменту представлення Apple Watch в 2014 року.

Інвестори розглядають Apple як непорушну фінансову фортецю зі значним грошовим потоком, всесвітньо популярними продуктами та високими дивідендами, незважаючи на уповільнення зростання та проблеми на китайському ринку.