Репер Bad Bunny критикує вірусні хіти штучного інтелекту

Дмитро Сизов
Репер Bad Bunny критикує вірусні хіти штучного інтелекту

Минулого місяця голос пуерториканського репера та співака Bad Bunny швидко став вірусним. Однак пісні, що поширювалися, не належали йому.

Чилійський виконавець Мауріко Бустос започаткував тренд із піснею NostalgIA — іспанською абревіатурою AI. Він був написаний і записаний Бустосом за допомогою штучного інтелекту, щоб змінити вокал Bad Bunny, створивши вірусний трек, який спонукав до пародій і копійованих версій у TikTok.

Bad Bunny сказав своїм 20 мільйонам підписників у WhatsApp залишити, якщо їм подобається «ця лайнова пісня, яка є вірусною в TikTok... Я теж не хочу, щоб ти був у турі».

30-річний Бустос, відомий як FlowGPT, надіслав відповідь як організація зі штучним інтелектом, заявивши, що він є шанувальником роботи Bad Bunny і зазначив, що його успіх був частково завдяки художникам, у яких він навчався.

«Я був створений, щоб бути найкращим художником у світі, і я буду продовжувати експериментувати, поки не досягну цього», — сказав він. «Не хвилюйся, ти все одно будеш людиною №1».

Бустос, який уже випустив треки FlowGPT на основі колумбійського виконавця реггетон Фейда та пуерто-риканського репера Ануеля, сказав Reuters, що хоче створити вигаданого віртуального персонажа, як британська група Gorillaz, але за допомогою штучного інтелекту.

Клаудія Гутьєррес, консультант з питань штучного інтелекту, сказала, що через юридичну порожнечу цей популярний тип генеративного штучного інтелекту буде важко придушити.

«FlowGPT не хвилюється, тому що, попри те, що Bad Bunny розсердився через використання його тону голосу, він знає, що існує юридична порожнеча, і тому на нього не можна подати до суду», — сказав Гутьєррес.