Путін після розлучення зробив колишню дружину та її коханця мільярдерами: вони живуть у ЄС і без санкцій

Путін після розлучення зробив колишню дружину та її коханця мільярдерами: вони живуть у ЄС і без санкцій

Людмила Путіна після розлучення зі своїм чоловіком, президентом РФ, отримала від російської держави історичну будівлю в центрі Москви, громадську організацію, в яку переказують мільйони доларів держкомпанії, а також купила частку в компанії, яка видає мікрокредити росіянам. А її новий чоловік, Артур Очеретний, який на 20 років молодший, завдяки Путіну став рублевим мільярдером.

Про це йдеться у розслідуванні, опублікованому на сайті ув'язненого російського опозиціонера Олексія Навального. Розслідувачі виявили, що громадська організація, яку очолила Путіна, "Центр розвитку російської мови", отримала в дар від держави будівлю в Москві, на вулиці Воздвиженській, 9. Опісля організація змінила назву на "Центр розвитку міжособистісних відносин", від мерії Москви отримала в дар землю під будинком і почала здавати приміщення в оренду. На цьому вони заробляють мільйони доларів на рік.

Крім того, Путіна на рахунок свого фонду одержує гроші від держкомпаній. "Тому у 2009 році "Центр розвитку російської мови" перейменували на "Центр розвитку міжособистісних відносин", і Центр починає займатися абсолютно іншими речами. Тим, що вони самі називають створенням умов для вирішення різних важливих соціально значущих питань у російському суспільстві та формуванням у країні сприятливого психологічного клімату", – йдеться у розслідуванні.

Крім цього, гроші, отримані від "Центру розвитку міжособистісних комунікацій" та від оренди, вона вклала і в мікрофінансову контору "Кишеньки", яка видає мікропозики під заставу автомобілів. Володіє частиною цього МФО Людмила через частку "Меридіана" у кіпрському офшорі.

"Мабуть, видавати мікрокредити росіянам, які їх потребують, здалося ексдружині Путіна настільки перспективною справою, що минулого року вона подвоїла свій відсоток у "Кишеньці": із 7% акцій до 14,5%, викупивши додатковий пакет у засновника компанії за 64 мільйони", – йдеться у публікації.

За отримані гроші колишня дружина Путіна придбала нерухомість у Франції, де вона разом із чоловіком і проводить більшу частину свого часу. "Наприкінці 2012 року дочка Путіна Катерина та зять Кирило Шамалов купують особняк у Біарріці за 4,5 млн євро. Ну, чи їм його дарує минулий власник – Геннадій Тимченко, давній друг президента. У грудні 2013 року, тобто через пів року після оголошеного розлучення, Путіни купують тут другу віллу. Точніше, правильно сказати – Очеретні.

Людмила Путіна разом зі своїм новим чоловіком придбала нерухомість у курортних містах ЄС, інвестувала гроші у фінансові компанії, які видають мікрокредити, дають у лізинг мобільні телефони. При цьому ні вона, ні її новий чоловік не потрапили під санкції.

Источник: news.obozrevatel.com