Протести проти закону "про іноагентів" у Грузії: за три дні було затримано 40 мітингувальників

Протести проти закону "про іноагентів" у Грузії: за три дні було затримано 40 мітингувальників

У Грузії за три дні мітингів проти закону про іноземних агентів за адміністративні правопорушення було затримано 40 осіб, при цьому 5 поліцейських отримали поранення.

У Грузії за три дні мітингів проти закону "про іноагентів" затримали 40 людей  за адміністративні правопорушення. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Грузії Вахтанг Гомелаурі, передає УНН із посиланням на "Новини Грузії".

Деталі

Як пише видання, під час виступу у парламенті Грузії Гомелаурі повідомив, що за три дні акцій у Тбілісі за адміністративні правопорушення затримали 40 людей. П'ять поліцейських постраждали, двох із них доправили до лікарень.

Ці цифри міністр навів у відповідь на питання про факти насильства з боку поліції щодо демонстрантів та журналістів.

Amnesty International назвала "каральною операцією" розгін протестувальників у Тбілісі

Лише 16 квітня до лікарень з акції доправили п'ятьох демонстрантів – у них струси та переломи. 17 квітня на акції силовики побили опозиційного депутата парламенту Грузії Алеко Елісашвілі. У нього зламано ребро.

Додамо

Крім того, глава МВС Грузії звинуватив протестувальників проти закону про іноагентів у насильстві щодо поліцейських та спробі штурму адміністрації уряду 17 квітня.

"Вони намагалися увірватися до адміністративної будівлі, штовхали та ображали поліцейських, звучали заклики взяти штурмом будівлю адміністрації уряду. Особливо активними були представники опозиційних партій. Я не називатиму імена та прізвища", — заявив Гомелаурі.

Нагадаємо

Протести проти закону "про іноагентів" у Грузії тривають вже кілька днів. За перші три дні були відомості про затримання активістів та сутички з правоохоронцями.

Источник: unn.ua