Простіше не буває: як швидко почистити жалюзі, навіть не знімаючи їх

Жалюзі – це хороша альтернатива звичайним шторам. Цей атрибут не тільки захищає від сонця, а й закриє ваші вікна від чужих поглядів. Однак за ними потрібен особливий догляд, адже очистити їх від пилу дуже непросто, на відміну від штор і тюлів, які достатньо просто закинути у пральну машину.

Щоб якісно очистити жалюзі, зазвичай їх знімають і миють повністю. Однак це зовсім необов’язково — є простіші способи почистити їх пилу та бруду. Трьома хитрими трюками ділиться сайт 5 minute crafts. Ці лайфхаки значно прискорять ваше прибирання і дозволять зекономити власні сили.

#1. Щітка для фарби або пензлик

Візьміть щіточку, змочіть її водою і покладіть перпендикулярно до жалюзів. Тоді починайте проводити нею з одного боку в інший. Повторюйте цю процедуру з кожною планкою, регулярно змиваючи бруд з вашого пензлика.

#2. Губка для миття посуду

  1. Візьміть 2 губки і виріжте збоку у кожній широкий отвір.
  2. Візьміть пару кухонних щипців й вставте їх в отвори.
  3. Намочіть обидві губки і починайте очищення жалюзі, добре притискаючи губки щипцями і проводячи ними по планках.

#3. Тканинні рукавички

  1. Візьміть миску з теплою водою і додайте туди 1 ст.л. харчової соди. Гарно перемішайте, щоб сода повністю розчинилася.
  2. Одягніть рукавичку і занурте руку в миску (під тканинні рукавички краще одягнути ще й звичайні латексні, аби захистити свої руки від соди та бруду).
  3. Очистіть кожну планку по черзі, просто стискаючи їх між пальцями, і проводячи рукою зы сторони в сторону.

Источник: telegraf.com.ua