ПриватБанк дав кілька порад для успішної актуалізації даних у Приват24

ПриватБанк дав кілька порад для успішної актуалізації даних у Приват24

Державний Приватбанк періодично просить клієнтів актуалізувати дані. Зокрема це відбувається, коли людині виповнюється 45 років. При цьому часом українці скаржаться, що пройти перевірку їм не вдається з різних причин.

Про одну із ситуацій розповіла на порталі Мінфін українка, написавши відгук, повідомляє "Хвиля".

"У додатку ПриватБанку мені надіслали форму для актуалізації даних, так мені виповнилося 45 років. Я змалювала свої документи, заповнила форму і відправила. Мені відмовили в актуалізації, тому що адреса моєї реєстрації не збігається з адресою, яка є в базі ПриватБанку. Я другий Якось відправила форму актуалізації, цього разу відмова тому, що дуже великі поля у фото з документами", - поділилася клієнтка.

Вона наголосила, що вирішила актуалізувати дані у відділенні банку, де менеджер ПриватБанку допоміг сфотографувати документи та заповнити форму. Однак і в даному випадку клієнт відмовили через розбіжність даних про адресу реєстрації.

"Як пройти актуалізацію без цих проблем?", - запитала вона.

У ПриватБанку зазначили, що якщо при введенні даних під час актуалізації вказати адресу реєстрації відмінну від зазначеного в паспорті, фото якого було прикріплено, актуалізація не буде коректною.

Для того, щоб успішно пройти процедуру, потрібно вказувати актуальні та коректні дані, що збігаються з даними у паспорті.

Також у Приваті додали, що фото документа має бути чітким (бажано при хорошому освітленні), текст, що читається, мають бути видно всі поля та написи на розвороті документа.

EsVeMusYQeytGnPUuDNccrh6XYz9iaTkegMrlfBa.png (88 KB)

Источник: hvylya.net