Прісцилла Преслі хоче бути похованою поруч з Елвісом Преслі

77-річна американська акторка Прісцилла Преслі хоче бути похованою поруч зі своїм чоловіком Елвісом Преслі. Про це пише TMZ.

Знаменитість попросила, щоб її поховали поруч з легендарним співаком, попри те, що він зараз перебуває між могилами обох своїх батьків.

Повідомляється, що 77-річна Прісцилла звернулася з проханням під час тривалої суперечки зі своєю онукою, 33-річною Райлі Кіо, щодо багатомільйонного маєтку в Грейсленді.

Попри те, що вона була втягнута в судову битву, Прісцилла подала прохання, щоб її поховали поруч з Елвісом у його легендарному маєтку в Мемфісі.

Джерела повідомили виданню, що прохання Прісцилли було миттєво відхилено, оскільки це передбачало перенесення надгробків його батьків, і вона "відступила".

Прісцилла сказала: "Хоча я не планую найближчим часом нікуди їхати. Моя родина і я хочу, щоб мене поховали разом із моєю донькою та коханням мого життя, коли прийде час. Ми цінуємо любов усіх шанувальників".

Прісцилла оскаржила заповіт Лізи Марі лише через два тижні після її смерті в січні у віці 54 років. Заповіт передає контроль над Promenade Trust Лізи Марі її дочці Райлі.

33-річна Райлі, яка, як повідомляється, була розлючена, коли її бабуся звернулася до суду, щоб оскаржити заповіт, не подала заперечень проти виклику Прісцилли.

Адвокати заявили, що жінки вже досягли мирової угоди щодо другого трасту, що стосується страхових полісів Лізи Марі, на загальну суму 35 мільйонів доларів.

Источник: focus.ua