Принц Вільям став головнокомандувачем військового полку Великої Британії

Принц Вільям став головнокомандувачем військового полку Великої Британії

Король Великої Британії Карл III назначив свого сина, принца Вільяма, головнокомандувачем бойової авіації Британської армії. Цю роль 75-річний монарх виконував протягом 30 років.

Урочистість із присвоєння нового звання герцогу Сассекському відбулась на військовій церемонії у Центрі армійської авіації в Гемпширі. Король вручив своєму синові нашивку перед гвинтокрилом Apache.

Відтепер 41-річний принц став офіційним лідером військового полку, де раніше упродовж 10 років служив його брат принц Гаррі. Було очікувано, що він би й мав стати головнокомандувачем, однак монарх вирішив обійти почестями молодшого сина.

«Гаррі позбавили права носити військову форму, коли він пішов із королівського життя 2020 року. І тепер його брат узяв на себе роль, яку, я думаю, Гаррі очікував би отримати, якби він все ще був членом королівської сім’ї. Імовірно, це ще один ляпас принцу Гаррі й ще одне нагадування про те, що він відступник, коли справа стосується монаршої родини», — прокоментувала королівська експертка Кеті Ніколл.

Источник: insider.ua