Поступається тільки біткоїну: маловідома криптовалюта подорожчала на 5000% за тиждень

Поступається тільки біткоїну: маловідома криптовалюта подорожчала на 5000% за тиждень

Випущений на основі нового стандарту криптовалютний токен Pandora лише за кілька днів після початку торгів на біржах злетів у сотні разів у ціні.

За даними криптоагрегаторів CoinMarketCap та CoinGecko, торги токенів Pandora (PANDORA) розпочалися 4 лютого – тоді його ціна становила близько $600. Але вже протягом першого тижня після виходу на біржі курс перевищив $32 тис. за токен, що більш ніж у 50 разів перевищує його початкову вартість.

Поки що токен торгується на обмеженій кількості бірж. У той же час, на CoinMarketCap зазначено, що ринкова капіталізація токена поки не підтверджена.

Pandora став першим токеном, випущеним на новому стандарті ERC-404, який є змішаною реалізацією ERC-20/ERC-721. Це означає, що при покупці монети на гаманці також з'являється автоматично NFT.

Загальна пропозиція криптоактиву обмежена лише 10 000 монет, а кількість власників становить менше 1500. Оскільки експериментальний стандарт ще не пройшов перевірку, деякі крипторозробники вказують на ризики безпеки.

Такий різкий зліт уже зробив деяких криптотрейдерів мільйонерами. Наприклад, один із них заробив близько $1,2 млн, купивши лише 154 Pandora.

Источник: hub.obozrevatel.com