Помилки в останніх версіях MIUI 14 змушують замислитись, а чи варто оновлювати

Xiaomi, як і будь-який виробник смартфонів, іноді припускається помилок, про які рядовий користувач дізнається вже після встановлення оновлення на свій смартфон.

Тому в мене з'явилася ідея: А якщо раз на місяць збирати всі відомі помилки MIUI і методи рішення (якщо вони є), щоб користувачі могли самостійно вирішити чи варто оновлювати смартфон.

Якщо ідея хороша, не полінуйтеся залишити відгук із зазначенням моделі, що цікавить.
Почну статтю з короткої інформації про свою знахідку - сайт, де з якоїсь причини оновлення MIUI з'являються раніше, ніж інші.

Навігація на сайті максимально проста. Для початку знаходьте модель свого смартфона і в залежності від того, який індекс MIUI встановлено, вибираєте потрібний пункт, після чого натискаєте на "Download Full Rom".

Повернемось до помилок в останніх версіях MIUI. Для зручності вказуватиму лише модель, версію MIUI, проблему та метод вирішення (якщо він є).

Xiaomi 13
V14.0.19.0.TMCEUXM та V14.0.4.0.TMCMIXM - збій при спробі запуску Android Auto та циклічне завантаження оновлень з Play Маркет, яка виправляється закриттям програми та очищенням кешу.

Xiaomi 12
V14.0.5.0.TLCEUXM - смартфони оновлені до цієї версії починають гальмувати та зависати у важких завданнях (іграх), спостерігається загальне зниження продуктивності.

Xiaomi 12X
У версіях V14.0.1.0 немає можливості переходу за зовнішніми посиланнями, браузер після натискання просто не запускається. Також після блокування екрана, дисплей може самостійно вмикатися на секунду.

Xiaomi 12 Lite
V14.0.1.0.TLFMIXM - та сама проблема з включенням екрана після блокування.

Xiaomi 11T
Автояркість працює некоректно (як рішення пропонується очистити кеш Device Health Services).

При спробі трансляції зображення на інші пристрої виникає помилка і програма закривається. Метод рішення полягає в установці бета-версії програми "Трансляція".

Xiaomi 11T Pro
V14.0.5.0 – перезавантаження смартфона після оновлення Play Store та сервісів Google.

Xiaomi 11 Lite NE
V14.0.5.0 - неможливо оновити Сервіси Google Play, через що смартфон починає швидко розряджатися. Як рішення пропонується вимкнути автоматичне оновлення.

Redmi Note 11 Pro
V14.0.1.0 - програма "Камера" закривається при спробі зробити знімок. Ситуація виправляється, якщо видалити оновлення або встановити останню бета-версію.

Redmi Note 8 (2021)
V14.0.3.0 - при нестачі оперативної пам'яті система закриває програму, яка використовується в даний момент.

Poco X5 та Poco F4
V14.0.2.0 – раптові перезавантаження, причину яких встановити не вдалося. Користувачі також повідомляють про зниження потужності прийому сигналу в мережах LTE.

Источник: china-review.com.ua