Польські прикордонники затримали українця на краденій вантажівці. Йому майже вдалося втекти

Українець намагався перетнути польсько-український кордон на краденому автомобілі. На заваді стали польські прикордонники. З'ясувалося, що вантажівку розшукував Інтерпол

Згідно з повідомленням, інцидент стався 19 травня на прикордонному переході до Корчової. Польські прикордонники вирішили провести ретельнішу перевірку громадянина України, який керував вантажівкою з австрійськими реєстраційними номерами. Внаслідок їх додаткових заходів безпеки підтвердилися.

Про це повідомляє місцеве видання przemysl.naszemiasto.pl.

У ході перевірки з'ясувалося, що вантажівка MAN перебуває у розшуку бельгійських служб чотири роки.

"Транспортний засіб розшукували через Інтерпол. Його орієнтовна вартість складає 110 тисяч злотих. Провадження у справі веде поліція", – повідомляє джерело.

За кілька днів на прикордонному переході в Медиці було зірвано дві спроби вивезення запчастин від викрадених автомобілів. 21 травня було виявлено контрабанда 121 деталі з викраденого у Німеччині BMW X5. Вартість компонентів була оцінена у 80 тис. злотих.

Ще через два дні було вилучено 23 компоненти трьох автомобілів Mercedes (2016, 2018 та 2020 років), викрадених у Великій Британії. Їхня вартість була оцінена в 10 тис. злотих. В обох випадках прикордонники проводять подальші заходи.

"З початку 2023 року наряди Бещадського прикордонного загону вже затримали 39 транспортних засобів та понад півтисячі автозапчастин. Їх загальна оцінна вартість становить понад 3,5 млн злотих", – уточнив Петро Закелаж.

Источник: stopcor.org