Погрожувала піти: Меган Маркл з перших побачень шантажувала принца Гаррі

Погрожувала піти: Меган Маркл з перших побачень шантажувала принца Гаррі

Дружина принца Гаррі Меган Маркл шантажувала коханого розлукою ще до того, як стала його дружиною. Герцогиня ставила обранцю ультиматуми, погрожуючи піти.

Деталі

Практично з перших побачень обраниця принца використовувала у відносинах з онуком королеви Британії шантаж та психологічний тиск. Про хитрощі Меган Маркл розповів журналіст Валентайн Лоу у книзі "Придворні: прихована сила за короною", фрагмент якої опублікувало видання Graziamagazine.

Зокрема, повідомляється, що Маркл ще на початку відносин вимагала оголосити, що вони разом. Принц Гаррі був у розпачі і звертався за допомогою до секретаря зв'язків з громадськістю Кенсінгтонського палацу Джейсона Кнауфа.

За даними джерел журналіста, герцогиня пригрозила, що покине коханого, якщо він не зробить офіційну заяву про те, що вона – його дівчина. Автор книги написав:

Гаррі був у паніці. Він зателефонував Кнауфу і попросив, щоб той опублікував заяву про те, що Меган є його дівчиною. Маркл хотіла публічного підтвердження серйозності їхніх стосунків

Источник: meta.ua