Південна Корея вдвічі знизить ціни на електромобілі до 2025 року

Південна Корея вдвічі знизить ціни на електромобілі до 2025 року

Південна Корея планує протягом наступних чотирьох років знизити вартість електромобілів для приватних осіб на 10 млн вон (приблизно $9000).

Необхідні заходи уряд впроваджує у рамках реалізації державного курсу з переходу на електричний транспорт впроваджує уряд країни.

Ця мета буде досягнута завдяки підвищенню продуктивності місцевих автокомпаній і постачальників. Передбачається, що вартість електромобілів знизиться завдяки оптимізації виробничих процесів, а також програмі лізингу батарей.

Так, різні виробники EV у країні стануть використовувати спеціалізовані платформи для створення електромобілів, на зразок E-GMP Hyundai Motor, замість того щоб розробляти свої.

Більш того, велику роль у зниженні цін на електромобілі має зіграти місцеве виробництво матеріалів для акумуляторів. Сьогодні корейські фірми все ще закуповують сировину для батарей і виконують частину робіт у Китаї.

До того ж влада країни планує ввести програму лізингу акумуляторів для електромобілів. Це має переконати громадян купувати електромобілі. Поки батареї залишаються найдорожчим компонентом електричного транспорту. План лізингу включає не тільки приватних осіб, а й служби таксі.

І, нарешті, уряд Південної Кореї має намір продовжити податкові пільги на чистий транспорт, термін яких закінчується у грудні 2021 року.

В результаті кількість електротранспорту на дорогах країни має збільшитися до 2025 року до 2,83 млн одиниць.

Источник: cikavosti.com