Підтримував росію: на Черкащині засудили колаборанта

Підтримував росію: на Черкащині засудили колаборанта

Судом ухвалено обвинувальний вирок стосовно уманчанина, який заперечував збройну агресію РФ проти України. Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

Ухвалено обвинувальний вирок стосовно 56-річного жителя одного із сіл Уманського району за фактом виправдування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії російської федерації проти України, глорифікації її учасників (ч. 3 ст. 436-2 КК України).

Прокурором доведено, що чоловік наприкінці квітня цього року з власної сторінки в забороненій соціальній мережі «Однокласники» неодноразово поширював інформацію, в якій заперечував збройну агресію проти України і звеличував представників влади держави – агресора.

Під час судового розгляду чоловік свою провину визнав, розкаявся, почав матеріально підтримувати українських військових.

Дії засудженого кваліфіковані за ч. 3 ст. 436-2 КК України, тобто виправдування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії російської федерації проти України, глорифікація її учасників.

Суд визнав його винуватим в інкримінованому кримінальному правопорушенні та призначив покарання у виді 5 років позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком тривалістю 3 роки.

Источник: vycherpno.ck.ua