Перейменування вулиць Києва: чи будуть враховані результати електронного голосування

Перейменування вулиць Києва: чи будуть враховані результати електронного голосування

Нові назви вулиць Києва, за які проголосувала більшість громадян, будуть пріоритетними під час розгляду питання про перейменування у міськраді.

Про це повідомив член комісії з найменувань при Київській міськраді Павло Островський.

Як писав “ВК“, у застосунку «Київ Цифровий» 20 червня завершилося рейтингове електронне голосування щодо перейменувань міських об’єктів, назви яких пов’язані з РФ та її сателітами. Загалом було отримано понад 6,5 мільйона голосів.

Островський наполягає, що в українському суспільстві зараз є “стійкий і високий запит на дерусифікацію топоніміки, символічного простору, історичних назв“.

Тому Київська міська рада ухвалила рішення про великий пакет перейменувань вулиць. Ті пропозиції, на які роками чекали кияни, їх підтримали. Ми відходимо від нав’язаних імперськими режимами російських і радянських назв і вшановуємо тих, хто насправді призначений для української історії, для української культури. Для мого покоління це великий плюс. Хоча у старшого покоління буде більше скепсису до цих перейменувань, ніж у молодого“, – сказав він в ефірі “Українського радіо”.

Источник: bigkyiv.com.ua