Опубліковано рейтинг найкращих смартфонів за свої гроші

Опубліковано рейтинг найкращих смартфонів за свої гроші

Популярний бенчмарк Antutu вирішив поділитись оновленим рейтингом найкращих смартфонів за свої гроші. Топ базується на вартості пристрою, а також на його продуктивності. Як і раніше, всі пристрої в рейтингу розділені на групи відповідно до своєї цінової категорії.

Починається топ із преміального сегменту, до якого увійшли пристрої з цінником понад 755 доларів. Очолив цей рейтинг OPPO Find X5 Pro Dimensity Edition. Друге місце зайняв Vivo X Note, ну а замикає трійку лідерів той самий Find X5 Pro, але у версії зі Snapdragon. У категорію від 605 до 755 доларів також потрапили три пристрої. Вершину рейтингу підкорив Black Shark 5 Pro, якому вдалося випередити Nubia Red Magic 7 Pro, що знаходиться на другому місці. Також у трійку найкращих пристроїв категорії увійшов iQOO 9 Pro.

Realme GT 2 Pro, iQOO 9 та Nubia Z40 Pro відповідно стали лідерами цінової категорії 455-605 доларів. У рейтингу смартфонів за 300-455 доларів на першому місці realme GT, на другому realme GT Neo 3 і замикає трійку iQOO Neo 6. Щодо бюджетних пристроїв до 300 доларів, трійка лідерів виглядає наступним чином: Motorola Edge S30, Redmi Note 10 Pro та realme GT Neo 2T.

Источник: gsminfo.com.ua