Оператор стільникового зв’язку повідомив про витік у дарквеб даних 73 млн абонентів

Оператор стільникового зв’язку повідомив про витік у дарквеб даних 73 млн абонентів
AT&T, третій за величиною оператор стільникового зв’язку в США, став жертвою серйозного витоку конфіденційних даних своїх абонентів.

Один з найбільших операторів стільникового зв’язку у США – компанія AT&T – повідомила про серйозний інцидент, пов’язаний із витоком персональних даних користувачів. Як повідомляє CNN, постраждали 73 мільйони нинішніх та колишніх абонентів оператора.

За інформацією AT&T, приблизно два тижні тому у дарквеб (темна мережа) потрапили конфіденційні відомості з облікових записів 7,6 мільйона наявних клієнтів та 65,4 мільйона тих, хто більше не є абонентом компанії. Серед викрадених даних – номери соціального страхування (SSN) та інша приватна інформація.

Втім, згідно із заявою AT&T, ймовірно, йдеться про дані, актуальні на 2019 рік та раніші періоди. Джерело витоку наразі невідоме, проте в компанії запевняють, що немає свідчень зовнішнього зламу їхніх систем. Водночас AT&T вжила запобіжних заходів, скинувши паролі облікових записів мільйонів користувачів.

Цей випадок став черговою проблемою для AT&T щодо безпеки та надійності послуг. Зокрема, у лютому компанія зіткнулася з масштабним збоєм у роботі мережі, який тривав кілька годин і навіть став предметом розслідування з боку федеральної влади.

Источник: mediasat.info