Онколог розповів, на які «сигнали організму» слід звернути увагу

На початку розвитку онкологічного захворювання організм будь-якої людини подає сигнали, які не можна ігнорувати. Про це написав онколог.

За його словами, сучасна медицина навчилася «знищувати» злісного ворога фактично у зародковому стані. «Необхідно самостійно стежити за «сигналами» організму, своєчасно проходити обстеження», — наголосив лікар.

Так, приводом для обстеження є періодичний незрозумілий біль у животі, особливо у верхніх його відділах. Занепокоєння мають викликати нудота, тяжкість та здуття живота після прийому жирної їжі. Такі симптоми вказують на проблеми із підшлунковою.

При самообстеженні жінки повинні звертати увагу не тільки на ущільнення, а також зміну форми і розміру грудей. «У кожної шостої пацієнтки з раком молочної залози ущільнення на ранній стадії були відсутні», – наголосив лікар.

Сигналом про онкологічні порушення є кров’янисті виділення. Негайно потрібно обстежитись, якщо вони спостерігаються при поході в туалет. Особливо уважно стежити за станом свого організму мають ті, у кого від онкології страждали близькі родичі.

Источник: glamoure.online