Окупанти продають мешканцям Маріуполя SIM-карти ДНРівького оператора по 450 грн

Дмитро Сизов
Окупанти продають мешканцям Маріуполя SIM-карти ДНРівького  оператора по 450 грн

В окупованому Маріуполі почав працювати мобільний оператор ДНР. Йдеться про незаконну телекомунікаційну компанію «Фенікс», яка займається наданням послуг зв’язку на окупованих територіях. Вартість однієї SIM-картки “Фенікса” в Маріуполі становить 450 грн. Про це стало відомо від радника маріупольського мера П. Андрющенка.

За його словами, окупанти стверджують, що SIM-картки "оператора ДНР" дають маріупольцям безкоштовно. Насправді вцілілим городянам доводиться купувати їх за 450 грн. Іншого зв'язку в межах міста немає. Усі вежі українських операторів були зруйновані під час бомбардувань.

За словами Андрющенка, окупант користується бажанням мешканців Маріуполя повідомити своїх рідних з інших українських міст про те, що з ними все гаразд. 

Андрющенко попередив маріупольців, які купили SIM-картки «Фенікса», про те, що російські спецслужби прослуховують усі розмови абонентів. У зв'язку з цим одне необережне слово може бути підставою для арешту. Згідно з практикою, що склалася в окупованому Донецьку, усіх незгодних з путінським режимом спецслужби оперативно відправляють «на підвал».