Оголошено результати офісного аукціону Twitter

Дмитро Сизов

Що ви отримаєте, фанат техніки, у якого є все? Можливо, статуетку з яскраво-синім логотипом Twitter всього за 100 000 доларів.

5162.webp (16 KB)

Саме стільки пішла найдорожча річ на аукціоні канцелярського приладдя компанії, повідомляє ВВС . Продаж знаменує останній епізод у триваючій сазі про поглинання компанії Ілоном Маском за 44 мільярди доларів, що породило, здавалося б, нескінченний хаос – від раптових змін політики до ліквідації тисяч робочих місць.

Компанія Heritage Global Partners, яка проводила аукціон, не оприлюднила дані про продажі, але BBC і SFGate помітили кілька основних моментів:

  • Неонову вивіску у Твіттері заввишки 10 футів, можливо, гарний компаньйон до статуї, продали лише за 40 000 доларів.

  • За даними SFGate, плантатор заввишки 6 футів у формі символу @, який, звичайно, є символом платформи, склав 15 500 доларів.

  • Стіл для конференцій, виготовлений із переробленої деревини, коштував майже 10 500 доларів.

  • Шикарна еспресо-машина від La Marzocco коштувала приблизно 13 500 доларів США – менше половини її роздрібної вартості – тоді як стілець Eames, очевидно, отримав додаткову цінність завдяки асоціаціям у Twitter. Зазвичай це коштувало 1195 доларів, але, як зазначив інженер компанії, стілець Twitter коштував щонайменше 1400 доларів .

Серед інших товарів у продажу були кегератори (відомі також як пивні холодильники), духовка-гриль і «високопродуктивний робочий стілець» – словом, усе, що потрібно для продуктивного дня в Кремнієвій долині.

Продаж відбувся після того, як сам Маск попередив про « велике падіння доходів » у листопаді. Звіти в середу вказують на падіння на 40% порівняно з минулим роком, оскільки рекламодавці призупиняють з нам співпрацю.

Але, як повідомляє Heritage, предмети виставляються на аукціон не тому. У грудні представник Fortune сказав , що аукціон «не має нічого спільного з їхнім фінансовим становищем», додавши: «Якщо хтось щиро думає, що дохід від продажу пари комп’ютерів і стільців окупить цілу гору, то він ібіл. .”

Знову ж таки, він не згадав про статую.