Німецький лікар розповів, що допомагає від болю у суглобах

Біль у суглобах часто виникає через неправильну напругу, наприклад, під час занять спортом або довгого сидіння. Іноді тіло стає скутим, суглоби болять, і раптово ви почуваєтеся старим. Хороші новини: у багатьох випадках ви можете самі багато зробити проти болю в суглобах.

Це допомагає почати з типових причин біль у суглобах, які також відомі як артралгія.
«Класичними причинами болю в суглобах є перевантаження та ожиріння», – каже лікар Торстен Пфітцер (Німеччина). 

Зверніть увагу на масу тіла та дієту
Якщо ви не можете це компенсувати, неправильне навантаження з часом може навіть пошкодити хрящ у структурах суглоба, що призведе до остеоартриту.

«Це може статися у відносно молодому віці», – каже Пфітцер. Відповідні вправи та вага тіла відіграють важливу роль у запобіганні болю у суглобах та їх зносу. 

Дієта також впливає на суглоби.
«Протягом багатьох років обговорюється, чи надають, наприклад, цукор, коров'яче молоко та біле борошно запальний ефект», - каже Пфітцер.

Наприклад, вони підозрюються у розвитку ревматичних захворювань. Ревматичні захворювання викликають болі в суглобах Ревматизм – аутоімунне захворювання. Організм атакує власні тканини. Це призводить до дуже різних симптомів, наприклад до болю в суглобах у спокої та ночами, набряків у суглобах і часто до загального нездужання зі виснаженням, лихоманкою та нічним потовиділенням. Зверніться до лікаря, якщо симптоми не зникнуть


Якщо ви підозрюєте, що біль у суглобах може бути спричинений ревматичним захворюванням, вам обов'язково варто звернутися до лікаря. Також слід уточнити, якщо суглоби почервоніли та набрякли або симптоми не зникнуть. При гострому запаленні суглобів, коли суглоб почервонів і опух, зазвичай допомагає розслабитися та прикладати холодні компреси. Також можуть бути корисні легкі, спокійні рухи. Тренуйте тіло збалансованим чином Суглоби, які зазвичай рано реагують на неправильне навантаження, - це гомілковостоп, коліно, стегно і плече, а в деяких випадках і лікті. У будь-якому випадку важливо збалансовано тренувати всі ділянки тіла, щоб уникнути неправильного стресу. Це також включає вправи на розтяжку та спостереження за фасцією.

Источник: storinka.com.ua