Нідерланди розглядають відмову від Facebook на тлі занепокоєнь конфіденційністю

Нідерланди розглядають відмову від Facebook на тлі занепокоєнь конфіденційністю

Уряд Нідерландів активно обговорює припинення використання соціальної мережі Facebook, висловлюючи занепокоєння щодо захисту особистих даних користувачів.

У звіті, опублікованому De Telegraaf, зазначається, що нідерландський уряд розглядає варіант відмови від використання Facebook, викликаної тривалими занепокоєннями щодо того, як платформа управляє конфіденційною інформацією своїх користувачів.

“Розглядається можливість цілковитого припинення користування Facebook урядом через занепокоєння з приводу обробки особистих даних,” – повідомляє джерело.

Александра ван Хаффелен, державний секретар з питань цифрової політики, критикувала компанію за недостатні зусилля у вирішенні цих проблем. Вона нагадала, що ще у 2017 році Нідерландське Управління захисту даних виявило порушення Facebook у сфері конфіденційності, зокрема у питаннях інформування користувачів та обробки їхніх даних. Незважаючи на внесені зміни, проблеми залишаються невирішеними, а нові питання продовжують виникати.

Уряд звернувся до Управління захисту даних за консультаціями щодо безпеки подальшого використання Facebook, підкреслюючи серйозність ситуації.

Источник: slovoproslovo.info