Незважаючи на прогнози, в Україні продовжують дешевшати всі види палива

Останні кілька тижнів, попри війну в Україні, і не найвтішніші прогнози експертів спостерігається зниження цін на пальне. При цьому дешевшає не лише газ, а й дизельне пальне разом із бензинами. За словами експертів консалтингової групи "А-95" здешевлення палива спостерігається як в гуртових закупках, так і в роздріб.

Так, навіть протягом останніх двох днів спостерігається значне здешевлення бензину марки А-95. За даними моніторингу експертів паливного ринку, з 15 по 16 березня бензин подешевшав у середньому на 36 коп/л і тепер середня ціна за літр бензину А-95 в Україні становить до 48,25 грн. Також спостерігається зниження цін на дизельне пальне.

Такі мережі як Shell, Socar, KLO, UPG, "Укр-Петроль" та Ovis зменшили вартість дизпалива на 1 грн/л, а мережа "Маркет" на 2 грн/л. На 1 грн/літр також подешевшало паливо на АЗС мережі BVS. На заправках "Укрнафта", Chipo, Mango, ZOG та "БРСМ-Нафта" відбулося менш значне здешевлення дизельного пального, в середньому на 50-85 копійок за літр.

При цьому українські імпортери готувалися до можливої нестачі палива ще взимку. Так, на момент середини лютого в Україну навіть завезли паливо із США.

Источник: toneto.net