Не лише Ані Лорак, Сєдокова і Йолка. Продюсер Олег Боднарчук розповів про українців-зрадників, які працюють на ворога

Не лише Ані Лорак, Сєдокова і Йолка. Продюсер Олег Боднарчук розповів про українців-зрадників, які працюють на ворога

Український режисер-постановник Олег Бондарчук розповів про українських артистів та медійників, котрі замовчують війну в Україні та співпрацюють з Росією. Зокрема, він згадав про хореографа Василя Козаря, співачку Анну Asti, екскерівницю "1+1 продакшн" Вікторію Лєзіну тощо.

Всі вони, за словами українця, замовчують війну в Україні, проте не відчули осуд з боку співвітчизників. Відповідний коментар пролунав в інтерв'ю Аліні Доротюк на YouTube.

Бондарчук пояснив, що в його професійному колі добре знають усіх зрадників та те, чим вони займаються в РФ. Так, уродженець Закарпаття Василь Козарь просить російських артистів не афішувати, що він з ними співпрацює.

"Василь Козарь ставив шоу Олі Бузовій (російська співачка – ред.) і воно було під грифом "таємно". І з цього навіть сміялися. Ми розуміємо, що він сам обрав таку долю, коли людина соромиться свого імені. Я йому не заздрю. Ми всі знаємо в нашому цеху, що режисером був Василь, що він зараз живе в Москві", – розповів українець.

Також він припустив, що співачки Анна Asti, Ані Лорак, Йолка, Анна Седокова та інші звикли хизуватися українським походженням як "колоритною прикрасою", хоч насправді мало уявляють життя і роботу в Україні.

Особливу увагу Бондарчук звернув на екскерівницю "1+1 продакшн" Вікторію Лєзіну, яка займалася створенням "Голосу країни" та "Танців з зірками", поки не переїхала в Москву. За словами режисера, про неї забули, хоч Лєзіна замовчує війну в рідній країні.

Источник: news.obozrevatel.com