Названо нюанси, на які варто звернути увагу при покупці автомобіля

Якщо ви шукаєте собі машину на вторинному ринку, то ми рекомендує скласти собі чек-лист обов’язкових перевірок.

1. Усвідомлений вибір . Якщо оголошення про продаж викликає сумніви — краще оминути його. Вивчіть середньоринкову ціну на обрану модель, порівняйте пропозиції на різних майданчиках.

2. Перевірка юридичної чистоти транспортного засобу . Її необхідно зробити, якщо не хочете нарватися на серйозні неприємності, аж до втрати купленого авто. Наразі таку можливість надають різні майданчики, наприклад, це можна зробити на сайтах ДІБДР.

3. Перевірка стану кузова . Варто звернути увагу на зазори кузовних елементів, колір та тон кузова, дату виробництва фар, стекол, ременів безпеки та інших комплектуючих, кріплення знімних кузовних елементів, наявність та оригінальність герметика, зварювання в місцях з’єднання панелей кузова, ущільнювачі дверей та інші гумки.

4. Огляд підкапотного простору . Необхідно оцінити всі рівні технічних рідин, наявність протікання та запітніння.

5. Перевірка електрики . Переконайтеся, чи в робочому стані підігріви, склопідйомники, кондиціонер, склоочисники.

6. Комп’ютерна діагностика . Потрібне опитування електронного блоку управління, щоб дізнатися працездатність датчиків, справність виконавчих механізмів, спробувати знайти сліди реального пробігу.

7. Тест-драйв . Можна як сісти за кермо самостійно, так і покататися на пасажирському кріслі з продавцем. Оцініть розгінну динаміку, роботу гальм та підвіски, наявність сторонніх звуків.

8. Договір купівлі-продажу . Він має бути оформлений правильно. Приклад можна знайти в інтернеті.

Источник: uamotors.com.ua