Названо напій, який підвищує активність мозку

Виявляється, що допомогти у цій справі нам зможе какао. Цей напій містить флавоноїди, які позитивно впливають на розумові здібності людини. 

Група експертів із Британії та Америки провела нове наукове дослідження, в якому вони детально вивчили, як флавоноїди впливають на роботу мозку.

Вони з’ясували, що це органічні речовини наповнюють мозок киснем, що » пробуджує » наші когнітивні здібності.  Вони також додали, що маленькі молекули можна знайти у складі більшості фруктів та овочів. Саме наявність цього компонента робить їх такими корисними та яскравими.  Так, вчені провели експеримент, у якому взяло участь 18 людей.

Спочатку учасники мали випити какао, яке було сильно насичене цією речовиною, а потім – напій, у якому містилася мінімальна частка флавоноїдів.  Через деякий час добровольцям збільшували вміст вуглекислого газу у повітрі, що має спровокувати приплив крові до мозку.

А потім вони мали вирішити кілька нескладних завдань. І варто відзначити, що це випробування пройшли всі без винятку.  З цього випливає, що какао дійсно підвищує активність нашого мозку. 

Источник: woman24.kyiv.ua