Названо найкорисніший для здоров'я продукт

Вчені запевняють, що таким продуктом є мед. Читай, щоб дізнатись детальніше.

Чому саме мед? Справа в тому, що експерименти, проведені раніше на мишах, показали неймовірний результат: речовина трегалозу, що міститься в меді, допомагала запобігти деяким судинно-серцевим захворюванням, таким як атеросклероз або серцеві напади. Крім того, цей компонент меду підвищує активність білка TFEB, в результаті чого імунні клітини макрофаги інтенсивніше видаляють жирові відкладення з судин.

Багато хто знає, що мед сприяє зниженню рівня холестерину, але не всім відомі антиоксидантні властивості цього продукту, які забезпечують виведення токсинів з організму. Цей фактор сприяє покращенню стану шкіри, за рахунок чого підвищується навіть зовнішня привабливість. 

Напевно, всі ми колись чули історію про те, що чийсь дідусь усе життя пив кріплений портвейн і курив «Біломор», працював на шкідливому виробництві, але був абсолютно здоровим, а помер у віці 97 років від нещасного випадку. І водночас чуємо про міцного атлета тридцяти років, який регулярно тренується, не вилазячи зі спортзалу, дотримується здорового способу життя тощо, несподівано хворіє на рак. Чому так сталося? Відповідь на це запитання дав авторитетний ізраїльський онколог Цві Бернштейн 

Источник: storinka.com.ua