Названо ймовірну причину смерті ведучого BBC Майкла Мослі, який загинув під час відпочинку в Греції

Названо ймовірну причину смерті ведучого BBC Майкла Мослі, який загинув під час відпочинку в Греції

Відомий британський журналіст і ведучий BBC, доктор Майкл Мослі, який був знайдений мертвим на грецькому острові після п'ятиденних пошуків, найімовірніше, помер від "теплового виснаження". Такі попередні висновки оприлюднила поліція.

За словами правоохоронців, температура повітря у Греції в день загибелі ведучого сягала 40°C. 67-річний Майкл Мослі "сів і втратив свідомість" під час прогулянки островом Сімі. Його тіло було знайдено лише за 260 футів (близько 80 метрів) від курорту, пише Daily Mail.

Початковий розтин, проведений коронером Родосу Деспіною Неттеною, показав, що на тілі Майкла Мослі не було знайдено жодних ознак насильницької смерті, ніякого "кримінального" елементу. Немає і слідів від сильного падіння, про що говорилось раніше. Проте точна причина смерті ще не встановлена. Для цього будуть проведені ще додаткові патологоанатомічні експертизи.

У звіті про розтин також повідомляється, що відомий британський ведучий помер у той день, коли його оголосили в розшук.

Начальник поліції грецького острова Сімі Дімос Коцідарас сказав, що Майкл Мослі помер від теплового удару. "Схоже, причиною смерті стало виснаження у сильну спеку після прогулянки від пляжу Святого Миколая до Айя-Марини", – припустив правоохоронець.

Поліція також досліджує кадри з ресторану, на яких видно, як доктор Мослі блукає в розгубленому стані протягом двадцяти хвилин, перш ніж знепритомніти. На відео ведучий на мить зупиняється біля стіни, спираючись на неї однією рукою, а потім втрачає рівновагу та зникає з поля зору. Вочевидь, температура повітря, яка в день смерті Мослі сягала 40 градусів, стала для нього фатальною.

Нагадаємо, що телевізійний лікар був багаторічним ведучим популярних програм на BBC. Його прості та доступні поради щодо здоров’я в серії Radio 4 Just One Thing залучили 25 мільйонів слухачів у всьому світі.

Мослі був також відомим автором книг про дієти, які пропагували голодування та зниження калорій. А його серіал "Чи змінюємо ми планету Земля" відзначений премією EMMY.

Источник: news.obozrevatel.com