Найнебезпечніші наслідки недосипання

Всі ми не раз чули про те, як важливо отримувати 7-8 годин сну щоночі. Ось що відбувається з тими, хто цим правилом нехтує. Інфаркти . Дослідження показали, що нестача сну може негативно зашкодити здоров'ю серця. Це наражає нас на більш високий ризик розвитку серцево-судинних захворювань, таких як інфаркт та інсульт. Занадто довгий сон теж може завдати шкоди. Тому орієнтуємось на 7-8 годин. Проблеми із гормонами. 

Гормональний дисбаланс також пов'язаний із порушенням режиму сну. У British Journal Of Nutrition опублікували дослідження, яке показало, що недосипання може призвести до метаболічних та ендокринних змін. Він також знижує непереносимість глюкози та чутливість до інсуліну, підвищує рівень кортизолу, греліну та лептину. Для балансу гормонів важливо добре спати. 

Втома та розбитість. Коли ми не висипаємося, то відчуваємо розбитість та млявість. А від цього постійно відчуваємо втому, що порушує нормальне функціонування організму. Коли ми спимо нормально, то наступного ранку прокидаємося бадьорими. Зайва вага. Якщо ви не спите 8 годин, то у своєму прагненні до схуднення навіть при правильній дієті не досягнете результатів. Нестача сну може змусити споживати більше калорій, ніж зазвичай, що сприяє збільшенню ваги. Менше за секс. Порушення режиму сну може знизити сексуальний потяг. І призвести до падіння рівня енергії, розвитку сонливості та втоми, що, у свою чергу, може вплинути на лібідо. Дослідження також пов'язують поганий сон з еректильною дисфункцією у чоловіків та труднощами при оргазмі у жінок.

Прискорене старіння. Якщо ви вважаєте, що недосипання не впливає на шкіру, то сильно помиляєтеся. Виявляється, нестача сну шкідлива і для неї. Хочете старіти повільно – висипайтеся, як радить The Health Site.

Источник: storinka.com.ua