Найелітніша приватна школа Великобританії забороняє смартфони для вступників

Найелітніша приватна школа Великобританії забороняє смартфони для вступників

Ітонський коледж, мабуть, найрозкішніша та найелітніша школа-інтернат у Британії, забороняє студентам мати смартфони.

Ітон, розташований поблизу королівського палацу у Віндзорі, на захід від Лондона, відомий своєю академічною досконалістю. Серед відомих випускників – принци Вільям і Гаррі, а також романіст Джордж Орвелл, творець Джеймса Бонда Ян Флемінг і довгий список колишніх прем’єр-міністрів, включаючи нещодавніх лідерів Бориса Джонсона та Девіда Кемерона.

Заборона, яка має набути чинності у вересні, була прийнята після того, як уряд Великої Британії видав вказівки на підтримку директорів шкіл, які вирішили заборонити використання мобільних телефонів протягом навчального дня, щоб мінімізувати перешкоди та покращити поведінку в класі.

Батьки першокурсників в Ітоні, де вартість навчання перевищує 60 000 доларів США на рік, були поінформовані про зміни в листі, в якому говорилося, що 13-річні студенти повинні забирати свої смарт-пристрої додому після того, як їх SIM-карти переведено в режим офлайн. Телефони Nokia, будуть надані школою, але за допомогою них можна лише дзвонити та надсилати прості текстові повідомлення.

Попередні правила Ітона щодо смартфонів вимагали, щоб першокурсники здали свої пристрої на ніч.

«Ітон регулярно переглядає політику використання мобільних телефонів і пристроїв, щоб збалансувати переваги та виклики, які технології приносять школам», — сказав представник школи CBS News.

Він додав, що ті, хто вступає до коледжу після 9 класу, по суті, є учнями першого курсу у старшій школі. Такі школярі «отримають «цегляний» телефон для використання поза навчальним днем, а також виданий школою iPad для підтримки академічного навчання».

За даними Ofcom, урядового регулятора зв’язку Великобританії, 97% дітей мають власний мобільний телефон до 12 років.

У США нещодавнє опитування, опубліковане Common Sense Media, показало, що приблизно 91% дітей володіють смартфонами до 14 років. Подібні правила щодо смартфонів були запроваджені в школах США, починаючи від повної заборони до обмеженого використання в певний час. За даними Міністерства освіти США, у 2021-2022 навчальному році близько 76% шкіл заборонили використання смартфонів у неакадемічних цілях.

Заборони зустріли неоднозначну реакцію, оскільки деякі студенти стверджують, що ці персональні пристрої також можуть мати переваги для навчальної програми, наприклад, дозволяти учням брати участь в опитуваннях або отримувати доступ до вмісту та даних під час уроків. Деякі батьки також висловлюють занепокоєння , що заборона телефонних зв’язків може перешкодити дітям зв’язатися з ними під час потенційних надзвичайних ситуацій.

Источник: lifestyle.prostoway.com