Найдорожче в світі шампанське продали за вражаючу суму

Найдорожче в світі шампанське продали за вражаючу суму

Магнум Champagne Avenue Foch 2017 став найдорожчим шампанським у світі після того, як його продали на аукціоні за приголомшливі 2,5 мільйони доларів США. Однак є додатковий аспект продажу, який покупці вважають ще більшою інвестицією.

Нове шампанське, представлене на аукціоні британським підприємцем Шаммі Шіном, приваблює не тільки шипінням у пляшці. Magnum Champagne Avenue Foch 2017 пропонувався разом із NFT, який надає власнику цифрові права інтелектуальної власності на зображення тепер уже відомого мутанта Bored Ape Mutant, а також інших колекційних мультяшок, зображених на пляшці.

Шаммі Шін сподівається, що продаж підвищить обізнаність про NFT і допоможе людям зрозуміти їх. Пляшка шампанського була розроблена у співпраці з художником Мігом.

Його покупцями стали італійські брати Джованні та П'єро Буоно. Дует є інвесторами, залученими до крипторинку, а також до індустрії моди та технологій. Повідомляється, що продаж здійснювався в доларах, а не з використанням криптовалюти.

Champagne Avenue Foch — нещодавно створений бренд, виготовлений із винограду Прем’єр Крю в Шампані, вирощеного в сімейному маєтку Allouchery в Шамері. Продаж цілком може зробити Champagne Avenue Foch 2017 найдорожчою пляшкою вина, коли-небудь проданою в світі.

Источник: shuba.life