На Уманщині тракторист знайшов у полі тротил і хотів використати його на розпал

На Уманщині засудили тракториста, який під час дискування поля випадково знайшов у землі гранати та тротилову вибухівку. Небезпечні предмети вирішив не здавати правоохоронцям, а залишив їх собі. Випадок стався у вересні минулого року.

Чоловік працював у полі в Паланській громаді й випадково витягнув диском 3 гранати Ф-1, які були готові до вибуху та тротил. Екстрені служби та поліцію вирішив не викликати і поклав знахідки до свого мопеда. Проте дорогою додому порушив правила дорожнього руху й попався правоохоронцям, які й виявили вибухівку.

Обвинувачений пояснив, що тротил хотів застосувати для розпалу.

“9 вересня дискував поле і витягнув дисками три гранати та вибухову речовину, які забрав з собою та перевозив на власному мопеді до місця проживання. Вибухову речовину хотів використати для розпалу. Однак був зупинений працівниками поліції за порушення ПДР та під час огляду вони виявили вказані заборонені речі”, – пояснював на суді тракторист.

Уманський міськрайонний суд визнав його винним у незаконному зберіганні боєприпасів та покарав позбавленням волі на 3 роки. Однак основне покарання чоловік не відбуватиме, якщо протягом 1 року випробувального терміну не вчинить інших злочинів.

Источник: dzvin.media