На Львівщині судитимуть ще чотирьох людей за фейкові Covid-сертифікати

На Львівщині судитимуть ще чотирьох людей за фейкові Covid-сертифікати

На Львівщині судитимуть чотирьох людей за підроблення та використання підроблених covid-сертифікатів про вакцинацію. Про це Львівському порталу повідомили у відділі комунікації поліції у Львівській області.

Зазначимо, що від початку року слідчі та дізнавачі поліції Львівщини відкрили 59 кримінальних проваджень за фактами підроблення та використання підроблених covid-сертифікатів, у 39 з них досудові розслідування завершені, обвинувальні акти скеровані на розгляд суду.

Так, 54-річний мешканець Черкаській області підробив сертифікат про вакцинацію на своє ім’я та пред’явив його у пункті пропуску «Рава-Руська – Гребене» на в’їзді в Україну.

Дізнавачі поліції повідомили йому про підозру за ч. 1 ст. 358 та ч. 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) ККУ. Досудове розслідування завершене, обвинувальний акт скеровано на розгляд суду.

Також підроблені свідоцтва правоохоронці вилучили у 30-річної жительки Львівщини та 45-річного мешканця Запорізької області під час проходження ними прикордонного контролю у міжнародному аеропорті «Львів» ім. Д. Галицького.

Дізнавачі поліції повідомили їм про підозру за ч. 4 ст. 358 (використання завідомо підробленого документу) ККУ. Максимальне покарання, передбачене санкціями статті, – обмеження волі на строк до двох років. Досудове розслідування завершене, обвинувальний акт скеровано на розгляд суду.

Крім того, слідчі відділу поліції повідомили про підозру 40-річній мешканці Рівненської області за ч. 5 ст. 27 – ч. 3 ст. 358 та ч. 4 ст. 358 (пособництво у підробленні документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) ККУ.

Максимальне покарання, передбачене санкціями статей, – позбавлення волі на строк до п’яти років. Досудове розслідування завершене, обвинувальний акт скеровано на розгляд суду.

Источник: portal.lviv.ua