На Київщині викрили чергового інтернет-агітатора

Артем Сереженок
На Київщині викрили чергового інтернет-агітатора

СБУ викрила та припинила протиправну діяльність мешканця столичного регіону, який поширював у мережах "Фейсбук" і "Телеграм" кремлівську пропаганду, спрямовану на виправдання збройної агресії рф проти України.

За даними досудового розслідування встановлено, що 36-ти річний мешканець м. Біла Церква за допомогою кількох власних акаунтів систематично поширював в мережі Інтернет публікації та коментарі про «зовнішнє управління Україною», «братство трьох слов’янських народів» та «змову новітніх імперій для захоплення життєвого простору». Всі ці "теми" зловмисник знаходив на російських пропагандистських ресурсах.

Експертиза, ініційована СБУ, підтвердила факти підривної діяльності прокремлівської інтернет-агітатора проти України.

За результатом проведення обшуку за адресою проживання фігуранта кримінального провадження виявлено електронну техніку, за допомогою якої створювався і розповсюджувався деструктивний контент на користь країни-агресора.

Наразі слідчі СБУ оголосили інтернет-агітатору про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії РФ в України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України.