На Харківщині викрили експоліцейського, який здав окупантам бійців ЗСУ та СБУ

За версією слідства, чоловік з початку липня до вересня 2022 року працював в окупаційному "правоохоронному органі".

Повідомлення про підозру 20 травня опубліковане Офісом генерального прокурора.

Встановлено, що з лютого 2021 року Рубушков обіймав посаду помічника чергового чергової частини відділення поліції №1 Куп’янського районного відділу поліції ГУ Національної поліції в Харківській області, звання — старший сержант.

26 лютого 2022 року російська армія тимчасово окупувала смт Великий Бурлук та захопила відділ поліції. 5 липня 2022 року Рубушков попри наказ керівництва залишити селище та заборону на виконання обов’язків на окупованій території добровільно написав на ім’я голови так званої незаконної "Харківської військової цивільної адміністрації" Віталія Ганчева заяву про прийняття його на роботу до "Управління внутрішніх справ". Підозрюваний обійняв посаду "помічника оперативного чергового".

Рубушков виходив на чергування, складав документи та повідомив окупантам дані громадян України, які проходили службу у Збройних Силах України та Службі безпеки України.

За два місяці роботи він отримав 78 тис. російських рублів.

Протиправну діяльність чоловіка припинили у вересні 2022 року, після деокупації селища.

Рубушкова підозрюють у державній зраді (ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України", а також у добровільному зайнятті посади в незаконних правоохоронних органах (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

Источник: dumka.media