Motorola озвучила дату запуску нових смартфонів серії Edge

Motorola озвучила дату запуску нових смартфонів серії Edge

«Моторола» планує розпочати продаж нових смартфонів Edge-серії 08 вересня. Пост із відповідним натяком з’явився в офіційному твіттер-акаунті компанії напередодні.

Подробиці

У твіті обігрується назва серії смартфонів Edge (букв. Край). Вміст рекламного напису у перекладі на українську виглядає так: «Знайди себе ближче до краю … Восьмого вересня».

У тизері відсутні назви моделей. З колишніх витоків можна припустити, що у згаданий день буде виведено на ринок не менше трьох смартфонів Edge-серії.

Зазначимо, що на початку цього місяця “Моторола” представила Moto Edge (2022). Особливість цього пристрою – перше в історії застосування чіпсета Dimensity 1050 SoC на серійній моделі. Також бренд презентував девайси під назвами Moto X30 Pro/Moto S30 Pro. Всі вони доступні для придбання виключно на території КНР.

Заява «Мотороли» про восьме вересня може означати готовність бренду подати версії згаданих апаратів для світового ринку. Так, ходять чутки, що S30 Pro може дебютувати за межами Піднебесної під назвою Edge 30 Fusion. Версія «ескі» для китайського ринку отримала викривлений OLED-екран 6,55”, чіпсет SD888+, максимальну пам’ять 12/512 Гб та головну камеру з датчиками 50/13/2 Мп.

Источник: prostomob.com