Мінцифри вручило «Відзнаку миру» компанії Amazon

Мінцифри вручило «Відзнаку миру» компанії Amazon

Міністерство цифрової трансформації України вручило «Відзнаку миру» компанії Amazon.

Як передає Укрінформ, про це Мінцифри повідомляє у Телеграмі.

Зазначається, що відзнака миру - це нагорода, запроваджена Президентом України для компаній та корпорацій, урядів, посадовців, світових політиків, які найбільше підтримували Україну та допомагали в боротьбі з російським агресором.

«Amazon AWS активно підтримує Україну з початку повномасштабного вторгнення. Компанія допомогла врятувати нашу цифрову інфраструктуру під час війни. Зокрема, критично важливою була міграція державних реєстрів України та критичних баз даних у хмарне середовище Amazon AWS. А ще з перших днів війни заборонила реєстрацію нових клієнтів з росії та білорусі», - зауважили у міністерстві.

Також під час зустрічі у Лугано віцепрем’єр-міністр - міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров обговорив із директором з питань державної трансформації Amazon AWS Ліамом Максвеллом подальшу співпрацю у напрямах діджитал-лендлізу та післявоєнної відбудови України.

Максвелл зазначив, що компанія готова допомогти із технологічними рішеннями для цифровізації держсектору та судової системи.

Источник: ukrinform.ua