Мінцифри працює над сервісом для посадовців "Дія Office": для чого він

Мінцифри працює над сервісом для посадовців "Дія Office": для чого він

Міністерство цифрової трансформації працює над розробкою нового сервісу для посадовців “Дія Office”, повідомив очільник міністерства Михайло Федоров.

Головне

  • "Дія Office" – це окремий сервіс для держслужбовців у "Дії". Він повинен цифровізувати роботу міністерств.
  • Посадовці зможуть провести опитування чи пропонувати ідеї в межах свого міністерства онлайн, в декілька кліків взяти відпустку чи лікарняний. А інтегрована Google Workspace дозволить спростити масу процесів, наприклад, призначення зустрічей.
  • Також додадуть елементи гейміфікації в роботу чиновників. Вони зможуть оцінити досягнення своїх колег, вручити заохочувальну нагороду в “Дія Office”, відстежувати прогрес виконанні цілей інших відділів.
  • У інших користувачів не буде такого функціонала, як у держслужбовців. Але можна буде слідкувати за виконанням планів міністерства: хто за що відповідає та скільки грошей витрачає.
  • Правова база для сервісу поки що не готова, наразі продукт на стадії бета-тестування. Тестовий запуск планують на останній тиждень вересня 2023-го. Спочатку "Дія Office" впровадять для Мінцифри, а далі можуть приєднатися МОЗ, Мінінфраструктури та Мінекономіки.

Источник: ubr.ua