Мій герой має бути з автоматом: Тіна Кароль розповіла, якого чоловіка хоче бачити поряд

Мій герой має бути з автоматом: Тіна Кароль розповіла, якого чоловіка хоче бачити поряд

Тіна Кароль активно допомагає своїй країні під час війни – співачка виступає на благодійних концертах та збирає кошти для ЗСУ. Днями артистка заспівала у Лондоні та зі сцени згадала наших бійців, які мужньо захищають Україну від рашистів.

Виконавиця постала перед глядачами у гарній атласній сукні та заговорила про українських захисників. За її словами, наші воїни сьогодні - найбажаніші чоловіки, і вона бачить поряд із собою саме такого супутника.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Даниэль Салем (@daniel_jihad_salem)

"Ви знаєте, я довго думала про те, який би мені зараз сподобався чоловік. Якщо раніше можна було придивлятися до світського лева, то сьогодні мій герой має бути: з автоматом, неголений, немитий. Ось такий підходить. Сьогодні наші захисники – найбажаніші чоловіки для шлюбу. Раніше це був серцеїд, а сьогодні - краш", - сказала Тіна перед виступом.

Потім співачка виконала свою нову пісню про українських бійців, а на екрані показали наших мужніх героїв. Серед них є й знаменитості – телеведучий Даніель Салем, хореограф Дмитро Дікусар та лідер гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк.

Також під час виступу Тіни Кароль транслювали назви постраждалих від російських загарбників міст: Миколаїв, Полтава, Суми, Запоріжжя, Херсон, Дніпро, Буча, Київ, Яворів, Бровари, Чернігів та Маріуполь.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Тина Кароль (@tina_karol)

Источник: apostrophe.ua