Meta впроваджує нові способи монетизації для авторів Instagram та Facebook

Романов Роман
Meta впроваджує нові способи монетизації для авторів Instagram та Facebook

Meta Platforms  запроваджує для творців нові способи заробляти гроші на Facebook та Instagram і запускає оновлення, які допоможуть їм створювати контент у Метавсесвіті.

Виконавчий директор Марк Цукерберг заявив у вівторок, що платформа буде підтримувати та відображати NFT (незмінні токени), творці зможуть отримувати прибуток від платформи для коротких відео Reels та отримувати прямий дохід від створення контенту.

Мета потребує цікавого оригінального контенту у Facebook та Instagram, оскільки він переходить на інший тип алгоритму — той, який зосереджується на тому, щоб показати людям контент, про який вони ще не знали, але бажають побачити. Нові алгоритми будуть допомагати користувачам відкривати для себе нові інтереси. Це дуже важливо, оскільки компанія конкурує з TikTok, що швидко розвивається. Meta також тестує функцію в Instagram, де творці можуть бути знайдені та отримати винагороду за свій контент, а також де бренди зможуть поділитися можливостями партнерства.

meta.jpg (62 KB)

За словами Цукерберга, компанія також планує заробляти гроші в Метавсесвіті, врешті-решт, беручи частину того, що заробляють творці. Але це станеться не раніше 2024 року, згідно з повідомленням у блозі. 

Оголошення у вівторок подовжує на один рік попереднє зобов’язання залишити підписки шанувальників та онлайн-події, а також інші функції для заробітку, безкоштовними для творців. За допомогою сумісних підписок творці можуть отримувати платежі від шанувальників на інших платформах і надавати їм доступ до функцій Facebook. Цукерберг також навів певні показники, яким повинні відповідати творці, щоб отримати доступ до певних привілеїв на платформах.

За матеріалами: Bloomberg