Мешканця Сумщини оштрафували за "лайк" в "Одноклассниках"

Мешканця Сумщини оштрафували за "лайк" в "Одноклассниках"

Мешканець Путивльського району Сумської області вподобав допис у забороненій в Україні соцмережі "Одноклассники". За це його оштрафували на 51 тис гривень.

Мешканець Путивльского району на Сумщині зайшов за допомогою VPN через смартфон у заборонену в Україні російську соціальну мережу "Одноклассники" та вподобав допис про повалення влади в Україні й об'єднання її з Росією та Білоруссю, йдеться у вироку місцевого райсуду.

Громадянин побачив у стрічці пост, який містить публічні заклики до насильницької зміни та повалення конституційного ладу України, "лайкнув" його, чим автоматично поширив для своїх 118 віртуальних друзів.

Публікація містила зображення п'ятикутної червоної зірки, прапорів України, Росії та Білорусі, а також текст: "Никто не забыт, ничто не забыто! Свергнем действующую власть Киева! Только тогда мы сможем объединится в составе России, Белоруси и Украины по принципу Триединства! Кто согласен – Лайк и Репост! Наша сила – в единстве!". Свою вину правопорушник визнав. Він погодився сплатити 51 тисячу гривень штрафу.

Источник: aspi.com.ua